Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Doğu daki Terör Bitmeden Batı da Terör Başladı !

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Doğu daki Terör Bitmeden Batı da Terör Başladı ! Empty
MesajKonu: Doğu daki Terör Bitmeden Batı da Terör Başladı !   Doğu daki Terör Bitmeden Batı da Terör Başladı ! Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 8:04 am

Şu an da açmış olduğum konuyu içinizdeki 10 kişiden 9 u bilmediğini biliyorum ve bu terörizm insanları silah yada tüfekle değil zehirleyerek öldürüyor ve daha kötüsü sadece öldürmekle bırakmyıp doğal hayata , yaşama ve çevreye zarar veriyor.
Evet bahsettiğim şey Çanakkale ye bağlı Kazdağı nda Avustralya lıların başlattığı altın arama izni !!
Bu sayede önce Çanakkale mizde Avustralya elçiliği açıldı . Bu sadece görünüş asıl arkası var ki çok daha korkunç ve berbat durumda . O da şudur : Bu insanlar daha önceden devletin arsasını kiralayıp altın arama için izin istiyorlar ve arama başlatıyorlar fakat altın arama için oraya 1 kaç tanker kamyon vsvs ulaşım için araç girmesi lazım ki ilk olarak ağaçları kestiler Şimdi 1 çok arkadaşımız diyecekki bunda ne zarar var hocam
Hemen cevabını verim bu altın arama da kullanılan siyanur maddesi (zehir) altının bulunduğu deliği açmak için kullanılan miktar göz alıcı biçimde etkileyici yüksekliği 16 m genişliği 25 dönüm ve daha da korkuncu bu zehirin havaya karışıp yağmur halinde yere düşmesi . Çanakkale de yaşadığım için Çanakkale nin zeytin ağaçları yönünden geliştiğini ve İstanbul un 1 çok noktasında Çanakkale domatesi satıldığına şahit oldum . Bu zehir yağmuru yere düşecek olursa bütün tarım alanları ve sosyal yaşam bundan zarar görücektir . Bu resmen sömürgeye girer . Üstüne üstlük bu siyanür maddesi ni temizlemek için vermemiz gerek para 1.4 TRİLYON dur bu bize yapılan çok büyük haksızlıktır . Şöyle ki adamlar oraya alanın kirasını ödeyerek yerleşiyorlar ve doğayı yok edip kullanılan 1001 çeşir zehiri doğaya salıyorlar . Bu bize daha çok zarara mâl oluyor . Bundan kazanılan paralar ülkemize "YATIRIM" altında verdiklerini paranın katları şeklinde dönüyor , bize ise verimsiz doğal hayatı kalmayan 1 çevre bırakılıyor . Bunun hakkında sömürge devletlerinde yaşanan maden olayları ile ilgili 1 kitap okumuştum uzun zaman önce . Ve o çevreyi mahvedip orada yaşıyan yoksul insanları silah zoruyla çalıştırdıkları dikkatimi çekmişti . Bu olayın öncüleri Avustralya , İngiltere ve Amerika başını çekmektedir .
Tek amacım şudur ki buna karşı sesler yükselmeye başladı çevremize bu haksızlığı aşılayalım . Şu an da gerekli mercilerin (TSK) hariç bazı terör kararları almasındaki en büyük etmen bizleriz yani devleti biz yönetiyoruz . Bu konu eminim ki ilerki vadede pek yankı bulmak adamlar aldığını alıcaklarını alırlar giderler . AYNI TRUVA HAZİNELERİNİ ALMANLARIN ÇALDIKLARI GİBİ . Ne tesadüf ki şimdi o hırsızlara bile mezarları başında dua okuyanlarımız var
Benden bu kadar ben görevimi 1 TürK olarak yerine getirdim şimdi sıra sizde . Size bu konuya Türk olduğunuz için değil insan olduğunuz için yorum yapmanızı istiyorum !!
https://sevgidolu.yetkinforum.com

Doğu daki Terör Bitmeden Batı da Terör Başladı !
1 sayfadaki 1 sayfası